Osobní konzultace

Osobní konzultace jsou nejintenzivnější cestou při tréninku zkvalitňování vztahů. Četba knih zprostředkuje inspiraci, návštěva přednášky či workshopu aha momenty a souvislosti a osobní konzultace cennou zpětnou vazbu a nejrychlejší způsob dotažení všech témat na míru. Nejčastěji pracujeme na tréninku komunikace, empatie a všímavosti. Partneři odcházejí s ujasněnou vizí a nástroji pro jejich vztah a rodiče si odnášejí větší pochopení nastavení jejich dítěte a způsobu, jak na něj reagovat.

Jedná se typicky o buď o pravidelné konzultace jednou za měsíc, kdy si projdeme nejdůležitější témata uplynulého měsíce nebo balíček několika hodinových osobních schůzek za sebou, kdy se intenzivně věnujeme přenastavení komunikačních vzorců apod. Spolupráce trvá podle potřeby, obvykle na úvod tři až šest měsíců a po té schůzka jednou za měsíc. Hlavním přínosem této metody je to, že se konzultantka věnuje rodičům nebo partnerům či celé rodině na osobní bázi a může na jejich potřeby reagovat individuálně.

Abychom si případnou spolupráci vzájemně vyzkoušeli, děláme s každým klientem jako první krok bezplatnou ukázkovou konzultaci. Na jejím základě si obě strany vyzkouší, zda si vzájemně vyhovují. Zájemci si tak nezávazně otestují osobní konzultace na vlastní kůži.

Chci vyzkoušet nezávaznou konzultaci


Povinné
Položky označené (*) jsou povinné.

Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Mgr. Paula Fassati Ph.D.
paula.fassati@growjob.com
Tel.: +420 777 697 219